Euro Tramp - Travel Agency

Wycieczki po Dubaju, Abu Dhabi

Stopover - Nocne zwiedzanie Dubaju - 4 godziny

15
Dec 2018

Dubai

Stopover - Nocne zwiedzanie Dubaju - 4 godziny

Dubaj stał się ostatnio nie tylko popularną destynacją turystyczną, ale także dla bardzo wielu, miejscem przesiadkowym. Rozbudowana siatka połączeń linii lotniczej Emirates sprawia, że lecąc z Polski czy to do Azji, Australii czy Afryki, zatrzymujemy się w Dubaju. Warto wyjść z lotniska jeśli mamy do dyspozycji minimum 6 godzin do następnego lotu, aby obejrzeć największe atrakcje miasta. Ze względu na godziny przelotów z Warszawy, stopover przypada na godzinny nocne. Samolot ląduje w Dubaju około godziny 22:00. Można skorzystać z lokalnej taksówki, ale znacznie więcej skorzystamy jeśli zarezerwujemy zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem i kierowcą.

Program zwiedzania:

- planowy wyjazd z lotniska godz. 22:45

- Bur Dubai, stara irańska dzielnica Bastakiya i Al Seef, Al Fahidi Fort - Muzeum Dubaju (z zewnątrz) i rzeka Creek

- Meczet Jumeirah (z zewnątrz)

- zdjęcie na tle Burj Al Arab - postój przy plaży Jumeirah

- Burj Khalifa - najwyższy budynek na świecie i Dubai Opera (z zewnątrz)

- Pokaz największych na świecie Tańczących Fontann przy Dubai Mall i Burj Khalifa (Ostatni pokaz fontann i ostatni wjazd na Burj Khalifa jest o godz. 23:00 - możliwość zobaczenia tych atrakcji w przypadku wcześniejszego lądowania w Dubaju - tj. najpóźniej około 21:30)

- planowy powrót na lotnisko godz. 3:00

Cena:

99 USD od osoby

Zawarte w cenie:

- 4 godzinne zwiedzanie Dubaju klimatyzowanym samochodem, minibusem lub autokarem

- opieka polskojęzycznego przewodnika

- transfer z lotniska i na lotnisko

Dodatkowe informacje:

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie

- Ostatni pokaz fontann i ostatni wjazd na Burj Khalifa jest o godz. 23:00 - możliwość zobaczenia tych atrakcji w przypadku wcześniejszego lądowania w Dubaju - tj. najpóźniej około 21:30

- Dubai Mall jest zamykany o północy (jeśli będzie wystarczająco dużo czasu - zobaczymy gogantyczne Dubai Aquarium i wielką fontannę, które znajdują się w centrum handlowym)

- przy płatności rezerwacja minimum 72 godziny przed planowanym przylotem do Dubaju (jeśli masz mniej czasu - wyślij wiadomość lub zadzwoń)

- możliwa płatność kartą kredytową, PayPal lub tradycyjny przelew, możliwość zapłaty również gotówką na miejscu

- wymagany minimum 6-godzinny stopover (layover)

Dlaczego warto wykupić wycieczkę?

Lotnisko w Dubaju jest bardzo nowoczesne, jednak jeśli mamy wystarczająco dużo czasu, dlaczego nie wyjść z lotniska i nie zobaczyć największych atrakcji Las Vegas Bliskiego Wschodu mając do dyspozycji kierowcę i polskiego przewodnika mieszkającego na miejscu?

Rezerwacja:

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na email dubaj(at)euro-tramp.pl lub WhatsApp +971554252494. Podaj planowaną datę przylotu do Dubaju i liczbę uczestników wycieczki. Skontaktujemy się w celu sfinalizowania rezerwacji i dokonania płatności lub dokonaj płatności poniżej i poinformuj nas o dacie przyjazdu. Pamiętaj! Rezerwację należy dokonać minimum na 3 dni przed planowanym przylotem. W przypadku późniejszego zgłoszenia, organizacja wycieczki może być niemożliwa.

Płatność:


Jesteś tutaj: Home Dubaj Wycieczki Nocne zwiedzanie Dubaj Nocą - 4 godziny